Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Mostek

Al. 1000-lecia P.P. 75/1 lok. 11
15-111 Białystok

Leśniczy - Jarosław Sadowski
570 948 111

Podleśniczy - Piotr Kowalski
570 948 131

 

 

Leśnictwo Rybniki

Rybniki 12a
16-010 Wasilków

Leśniczy - Maciej Kajewski
570 948 112

Podleśniczy - Eliza Karwowska - Skwarko
570 948 132

Podleśniczy - Bernard Malej
570 948 172

 

Leśnictwo Ponikła

Ponikła 52
16-002 Dobrzyniewo Duże

 

Leśniczy - Tadeusz Gil
570 948 113

Podleśniczy - Adrian Kuryś
570 948 133


 

Leśnictwo Szaciły

Chraboły 115
16-002 Dobrzyniewo Duże

Leśniczy - Radosław Rutkowski
570 948 114


Podleśniczy - Michał Szum
570 948 134

 

 

 


 

Leśnictwo Katrynka

Katrynka 8
16-010 Wasilków

Leśniczy - Bogusław Micun
570 948 115


Podleśniczy - Robert Nowosada
570 948 135


 

Leśnictwo Krasny Las

Krasny Las 2/1
16-030 Supraśl

Leśniczy Konrad Bogusz
570 948 116


Podleśniczy - Zdzisław Jurewicz
570 948 136


Podleśniczy - Izabela Gąsowska - Łuczak
570 948 146

 

Leśnictwo Zielona

Osada Leśna Zielona 1
16-030 Supraśl


Leśniczy - Adam Prokop
570 948 117


Podleśniczy - Grażyna Marczak
570 948 137

Podleśniczy - Tomasz Pasynczuk
570 948 151

Leśnictwo Antoniuk

Katrynka 12
16-010 Wasilków

Leśniczy - Jacek Bielski
570 948 118


Podleśniczy - Andrzej Myszkiewicz
570 948 148

Leśnictwo Solnicki Las

Al. 1000-lecia P.P. 75/1 lok. 11
15-111 Białystok

Leśniczy - Paweł Biegaj
570 948 119


Podleśniczy - Katarzyna Urban
570 948 139



 

Leśnictwo Suraż

Niewodnica Kościelna
ul. Łąkowa 1a

Leśniczy - Grzegorz Żurek
570 948 120


Podleśniczy - Piotr Mieczkowski
570 948 140

Leśnictwo Majówka

Majówka 2
15-523 Białystok

Leśniczy - Mieczysław Kiersnowski
570 948 121


Podleśniczy - Jacek Sieńczuk
570 948 141

 

Leśnictwo Orzechówka

Osada w Ponikłej

Leśniczy - Marek Rogulski
570 948 122

 

Lasy niepaństwowe

Dawid Nowicki
570948126

Obręby na terenie gminy Białystok:

10-Mickiewicza
18-Pieczurki
19-Skorupy
21- Dojlidy
22- Krywlany
24- Dojlidy Górne

Gminy na terenie powiatu białostockiego:

Juchnowiec Kościelny
Suraż
Turośń Kościelna
Zabłudów

Lasy niepaństwowe

Krzysztof Kamieński
570948127

Obręby na terenie gminy Białystok:

1- Bacieczki
2- Wysoki Stoczek
4- Starosielce Północ
6- Starosielce Południe
7- Ścianka
12- Białostoczek Południe
13- Białostoczek Północ
14-Pietrasze
15-Bagnówka
23- Zawady

Gminy na terenie powiatu białostockiego:

Choroszcz
Dobrzyniewo Duże
Supraśl
Wasilków